Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός: Διεκόπη ο τελικός για το βόλεϊ ανδρών λόγω ρίψης αντικειμένου

Με τον Ολυμπιακό να προηγείται με 2-1 σετ και 19-18 στο δ' σετ στον 4ο αγώνα της σειράς της Volley League, είχαμε την εντυπωσιακότερη φάση του πρωταθλήματος και μία... εντυπωσιακά ανόητη αντίδραση κάποιου από την κερκίδα.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Ο Ολυμπιακός πήρε έναν απίστευτο πόντο με την απίθανη άμυνα του Στερν και το μπλοκ που ακολούθησε και την ώρα των πανηγυρισμών πετάχτηκε ένα αντικείμενο (μάλλον μπουκάλι) από την κερκίδα των οργανωμένων το οποίο βρήκε τον στατιστικολόγο του Παναθηναϊκού Άλκη Μπέλο.

Αμέσως ο πρώτος διαιτητής Νώντας Γεροθόδωρος κατέβηκε από την καρέκλα του και μετά από λίγο ζήτησε να εκκενεωθεί το πέταλο κάτι που έγινε μέσα σε λίγα λεπτά και ο αγώνας άρχισε ξανά.