Απίστευτο το ντέρμπι των Δικεφάλων στο ΟΑΚΑ! ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-2 σε ένα ματς-θρίλερ

Ένα καθηλωτικό παιχνίδι παρακολούθησαν όσοι είδαν το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ...

Εκπληκτικό ματς στο Ολυμπιακό στάδιο. Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο στο 16ο λεπτό με το Σβιντέρσκι και είχε την ευκαιρία να καθαρίσει το ματς αλλά το πέναλτι που εκτέλεσε ο Μπίσεσβαρ 11 λεπτά αργότερα βρήκε το δοκάρι!

Στο δεύτερο ημίχρονο η ΑΕΚ ισοφάρισε με τον Τσιγκρίνσκι στο 54ο λεπτό αλλά 3 λεπτά αργότερα με υποδειγματική αντεπίθεση ο Σβιντέρσκι έδωσε ξανά το προβάδισμα στους Θεσσαλονικείς! Στην συνέχεια γκολ του Μάνταλου ακυρώθηκε από το VAR αλλά ο Μάνταλος στο 78ο λεπτό από τα αριστερά έβγαλε συρτή μπαλιά στο πίσω δοκάρικαι ο Ντέλετιτς έστειλε τη μπαλα στα δίχτυα γράφοντας το τελικό 2-2.